bitwa stylistów


Kochasz modę? ANSWEAR.com i Philips zapraszają do udziału w konkursie!
 
ANSWEAR.com i Philips zapraszają wszystkich pasjonatów mody i stylizacji do udziału w Bitwie Stylistów. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ponad 20 000 zł.
Muzyka i moda od zawsze się przenikały, wywierając na siebie nieustanny wpływ, dlatego kooperacja ANSWEAR.com z marką Philips nie powinna nikogo zaskoczyć.


Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę www.answear.com/bitwa i przesłać zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa. Spośród nadesłanych zgłoszeń profesjonalne jury pod przewodnictwem Mai Sablewskiej wybierze 15 osób, przed którymi postawi stylizacyjne wyzwanie. Na wykonanie zadania uczestnicy będą mieć 2 tygodnie.  

Każda osoba, która zostanie wybrana do grona szczęśliwej piętnastki, otrzyma 3 pary słuchawek marki Philips, które posłużą do wykonania stylizacyjnego zadania. Dla zwycięzcy przewidziano nagrody o łącznej wartości prawie 10 000 zł. Natomiast łączna pula wszystkich nagród w konkursie wynosi ponad 20 000 zł.  Dodatkowo zdobywca nagrody głównej pojawi się na łamach magazynu InStyle. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 24 listopada 2013.

Strona konkursu oraz szczegóły: http://answear.com/bitwa/Komentować możesz również nie będąc zarejestrowanym.


5 komentarzy:

 1. Stylizacje dowolne? Czy na aktualną porę roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Jacku,
   Tu organizator :) Tematyka stylizacji jest dowolna.

   Pozdrawiamy serdecznie,
   Zespół ANSWEAR.com

   Usuń
 2. great post
  wanna follow each other via gfc and bloglovin
  kisses

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą zostawiać także osoby niezarejestrowane.
Wystarczy zmienić opcję na "Anonimowy", lub Nazwa.