Jak powinna wyglądać garderoba?


Odkąd założyłem bloga i liczba posiadanych przeze mnie rzeczy znacznie się zwiększyła, zacząłem marzyć o własnej garderobie. Wszystkie marynarki i koszule wisiałyby ułożone kolorystycznie na drewnianych wieszakach, a każdy krawat i każda muszka miałyby swoje honorowe miejsca.

Komentować możesz również nie będąc zarejestrowanym.


6 komentarzy:

 1. Swoja garderoba to cos fajnego
  Sama mam swoją niby dziele ja z braćmi ale moje ciuchy maja swoje miejsce a buty swoją półkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. tylko ze te garderoby na zdjęciach to jakies reklamy, bo ci którzy mają garderoby wiedza ile i jak tam jest napchane ciuchów, walizek, butów itp. Jak można być sytuowanym materialnie - co widać po dizajnie garderób prezentowanych i mieć w szafie 6 marynarek. Reklamowe bzdury

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba nie są zdjęcia Twojej garderoby, prawda? Wiem, że blogerki modowe wprowadzają nowe średniowiecze, ale publikowanie cudzych zdjęć bez podania adresu jest kradzieżą. Istnieje coś takiego, jak własność intelektualna. Panująca na blogach moda na publikowanie cudzych zdjęć jest żenująca i świadczy tylko o autorze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej podobają mi się wnętrza w stylu retro więc w przypadku garderoby byłoby podobnie. :) Ta z czwartego zdjęcia bardzo fajna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Google grafika na wysokim poziomie:)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą zostawiać także osoby niezarejestrowane.
Wystarczy zmienić opcję na "Anonimowy", lub Nazwa.