La Ruina


Michał cały czas dba o moje kubki smakowe. Kolejny raz wybraliśmy się do wyjątkowej kawiarni, gdzie można skosztować smaków świata. La Ruina i Raj to coś więcej niż kawiarnie. Nie do opisania - do zobaczenia!

To był zwariowany dzień, spotkaliśmy się o 13 i do godziny 19 robiliśmy zdjęcia. Wyprzedzam pytanie - kilku różnych stylizacji. Postanowiliśmy przeznaczyć cały dzień na fotografowanie i zbieranie materiałów na bloga.To miejsce jest co najmniej niebanalne, częstują nas tu swoimi ulubionymi smakami i odkryciami. 
Na początku 2014 roku obok Ruiny powstał Raj. Za witryną z historycznym napisem 'Cukiernia' serwują kuchnię swoich podróży, niesamowite, czarne kawy bez cukru i mleka.

Znajduje się tam również kino! Najprawdziwsze kino, z 22-ma czerwonymi fotelami.Stylizacja letnia, jasne kolory zawsze są rekomendowane na gorące dni. Błękit bardzo dobrze łączy się z brązem. Marynarka ma brązowe wykończenia - guziki- więc reszta dodatków również musiała być w tym kolorze. Dobrałem beżowe spodnie i granatową poszetkę. 

Sami o sobie piszą i mówią, że największym dla Nich komplementem, są nasze powroty. Będę wracał... i to często!marynarka: La Redoute
koszula: Vistula
spodnie: Natur
zegarek: Pierre Ricaud
poszetka: sh

Komentować możesz również nie będąc zarejestrowanym.


5 komentarzy:

 1. Lokale extra! Marynarka i spodnie na tak. Buty na NIE. Fotki bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do takich butów trzeba się przekonać ;)

   Usuń
 2. NICE LOOK

  http://theguyinmilano.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałem się w butach. no i oczywiście w Tobie (ale to już dawno). Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą zostawiać także osoby niezarejestrowane.
Wystarczy zmienić opcję na "Anonimowy", lub Nazwa.