Nienudny garnitur


Bardzo chciałem w końcu pokazać się Wam w takim wydaniu. Zazwyczaj szaleję z kolorami, łącze pozornie niepasujące do siebie odcienie, noszę kolorowe skarpetki i zakładam marynarkę w połączeniu z szortami.
Dziś w końcu bardzo klasycznie, ale nie nudno. Buty zrobiły swoje. 

Po raz kolejny pochwalę się poszetką i jej historią, która jest bardzo podobna jak ostatnio.
Po drodze do sklepu spożywczego mijam całkiem spory second hand. Nie potrafię przejść obojętnie. Chociaż nie potrafię już tak wytrwale szukać ciekawych rzeczy jak kiedyś, zawsze wchodzę w poszykowaniu krawatów i apaszek, chust z których mogę zrobić sobie poszetkę. Cena takiego materiału to zazwyczaj ~5zł, a są one wyjątkowe i unikalne. Jestem pewny, że nikt na świecie takiej nie ma ;)
Wracając do tematu, "Kozackie Nasienie( o butach) Dobierz do nich całą resztę, I dare you! ;D". Challange accepted !
Stylizacja ułożona pod buty, które bardzo chciałem Wam pokazać. Dużo do myślenia nie było, bo granatowy garnitur i te buty świetnie ze sobą wyglądają. Aby połączyć górę z dołem - biała koszula... i mój ulubiony moment, czyli "Kochanie, chyba czegoś brakuje". Często się na tym łapie, że stylizacja wydaje mi się pusta, i wtedy zaczynam kombinować z dodatkami. 
O tej chuście pamiętałem, bo gdy ją zobaczyłem w sh była za 15 zł. Jako, że na osiedlu nie mam konkurencji w kolekcjonowaniu tej części garderoby, zakup odłożyłem na piątek, czyli dzień po taniości. Czarny garnitur tylko do trumny i to chyba nawet nie w moim wypadku. Nienawidzę czarnych garniturów. Błagam, nie kupujcie ich !Granatowy jest dużo lepszym rozwiązaniem! 
                                                         

garnitur: C&A
koszula: H&M
okulary: Optopro
zgarek: Dappertime (pasujący)
poszetka: sh

Komentować możesz również nie będąc zarejestrowanym.


10 komentarzy:

 1. Ok, wygrałeś! :D Świetny garnitur i tak jak mówisz: super, że nie czarny! Podoba mi się też to, że pasek fajnie łamie cały look i pasuje do butów. Dzięki też za pomysł na poszetki, nie pomyślałem o tym wcześniej. Full pro :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Garnitur bardzo fajny. Poszetka super, góra pięknie gra ... przepraszam, ale buty jakieś sztuczne i toporne, jak z chińskich klocków. I optycznie powiększają stopy, co nie wygląda dobrze - najsłabsze ogniwo :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli nie masz wady wzroku to zdejmij te okulary. Lepiej Ci bez.

  OdpowiedzUsuń
 4. sh są najlepsze, chyba kiedyś muszę odwiedzić w poszukiwaniu perełek. Dziś jednak zawładnęła mną Malta.
  Ja tam uwielbiam czarne garnitury, w ogóle garnitury uwielbiam! wszyscy panowie powinni je nosić, o tak <3

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie kupiłeś garnitur ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Spodnie są chyba za długie

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą zostawiać także osoby niezarejestrowane.
Wystarczy zmienić opcję na "Anonimowy", lub Nazwa.